APODAC - stránky pro vzdělávání porodních asistentek

REGISTRACE

Pole označená hvězdičkou jsou pro úspěšnou registraci nezbytná. Tyto údaje potřebujeme, abychom Vám mohli poslat platební doklady a další organizační informace.

Pro ucelený pohled do nejnovějších vědeckých poznatků absolvujte celý cyklus pěti seminářů za zvýhodněnou cenu nebo si můžete vybrat libovolnou kombinaci jednotlivých seminářů. Jeden nebo čtyři, to je na Vás.

Protože kapacita seminářů je omezena, upřesňujeme, že porodní asistentky, porodníci a účastníci celého cyklu mají přednost.  

Pokud nám potřebujete cokoliv k Vaší přihlášce sdělit, napište to do k tomu určeného políčka. Tam nám prosím taky napište, jak získané poznatky využijete ve své praxi. Tato informace nám poslouží k tomu, aby každý seminář byl přesně "na míru" Vašim potřebám.

Děkujeme za vyplnění formuláře a slibujeme, že u nás budou Vaše data v bezpečí a nikomu je neřekneme.

 

STORNO PODMÍNKY

V případě zrušení Vaší objednávky 30 nebo méně dnů před konáním akce se zavazujete uhradit smluvní pokutu  ve výši 1000 Kč. Zbytek uhrazené částky Vám bude do 10 dnů převeden na účet, z kterého byla platba uhrazena. V případě, že není ve Vašem zájmu zaplatit smluvní pokutu, můžete za sebe na seminář poslat náhradníka. Od doby zahájení, v průběhu nebo po skončení semináře odpadá jakýkoliv nárok na vrácení zaplaceného kurzovného.

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

ZAŠKRTNUTÍM ZVOLTE CELÝ CYKLUS SEMINÁŘŮ SE SLEVOU, NEBO LIBOVOLNĚ JEDNOTLIVÉ VÍKENDOVÉ SEMINÁŘE, NA KTERÉ SE CHCETE PŘIHLÁSIT.